Notater


Treff 1 til 500 av 618

      1 2 Neste»

 #   Notater   Linket til 
1 "Sig selff haffuer med en kniff mørdet og tagit av dage." Ramstad, Halstein Ingebrigtsen (I608)
 
2 Viser Olga og Olav sin familie. Løset, Olga Birgitte (I464)
 
3 Ørskog gjennom tidene Ættesoga v/ Louis Giske Kilde (S29)
 
4 "Bøen" Br.nr.1 Ramstad, Jon Ingebrigtsen (I599)
 
5 "Gullsmed-Knut" br.nr 4 Klokk, Knut Iversen (I769)
 
6 "stamfar" Geir Jarnes Erstad, Lars Olsen (I1062)
 
7 $§C:/MINEBI~1/EGENFA~1/MARIUS99.BMP Aursnes, Randi (I513)
 
8 (fra Løvoll ) Blindheim, Anne Marie Berntsd (I1021)
 
9 (Fødd på Ålesund Sjukehus) Settemsdal, Oddbjørn (I3481)
 
10 (Fødd på Ålesund sjukehus) Settemsdal, Atle Roar (I3482)
 
11 (Fødd på Ålesund sjukehus) Settemsdal, Kjetil Bjarte (I3483)
 
12 (Fødd på Ålesund sjukehus). Settemsdal, Vegard (I3485)
 
13 (Ihlje-Ole) Løset,S.dal Løset, Ole Olsen (I955)
 
14 (pleiedotter) utv 318 Ekornes, Ingeborg Eliasdtr. (I1174)
 
15 (Skule-Severin ) Jogarden,Brudevoll Drotninghaug, Severin (I751)
 
16 (Tyfus) Gjerde, Ragnhilid Toresdtr (I1261)
 
17 ,g.Søgnebotten Jensen, Grethe (I2558)
 
18 Kilde (S17)
 
19 164Sykkylven Gardssoga Gustav Weiberg Aurdal 1975 2 Kilde (S23)
 
20 2 born Tandsæther, Hans (I4595)
 
21 2 ektesk Dravlaus, Berte Olsdtr (I1252)
 
22 2. ekteskap Olsdtr, Mari (I1330)
 
23 4 søsken. Helsem, Sigrid Klausdtr. (I5)
 
24 43Natvik Hans J. Litt slektshistorie 3 Kilde (S26)
 
25 6 barn Berg, Emil (I5912)
 
26 7 barn Martinsen, Martin (I5908)
 
27 78Sykkylven Gardssoga Gustav Weiberg Aurdal 1975 2 Kilde (S22)
 
28 > 37 Grebstad, Gunder Ingebrigt (I4554)
 
29 ?? Kilde (S19)
 
30 Adobtivdatter. Særsten, Kristina (I5241)
 
31 Adop. Dørum, Sofie (I5040)
 
32 Adoptivdatter Gjerde, Janette Gvynd (I5793)
 
33 Adoptivdatter Myrstad, Eli Anne (I6202)
 
34 Adoptivson Øvstegård, Bjørn (I6157)
 
35 Adoptivsønn. Gjerde, Glenn Arne (I5792)
 
36 Anders Jonsen Fausa vart 2.gang gift til Løset R. der kona var frå. Far til Anders Fausa(til Løset) Svinnset, Jon (I651)
 
37 Andre ekt Lade, Ole Toresen (I1694)
 
38 Arb.Sykk.Kommune,Busett Stranda Hole, Thorleif (I747)
 
39 Arne Dybdal Ålesund 70148206 Kilde (S25)
 
40 Astrid var syster til Olav Trygvason Trygvasdtr, Astrid (I3732)
 
41 Aure 254 Overå, Knut Even (I2320)
 
42 Aure 7/180 Myklebust, Berte (I2311)
 
43 Av tyfys Valgermo, Jon Knutsen (I1260)
 
44 Bank-Olava Aursnes, Olave (I895)
 
45 Bergliot var brordotter til Heilag Olav og Harald Hardråde. Halvorsdtr, Bergliot (I2074)
 
46 Blakstad 3 Klokk, Ole Knutsen (I1353)
 
47 Blakstad br 3 Riksheim, Paul Larsen (I1388)
 
48 Borgund Og Giske Gardsoge Ragnar Øvrelid 1964 Kilde (S11)
 
49 br 7 Haugseth, Nils B (I4617)
 
50 Br Pilgarden Aure Riksheim, Hans Tommasen (I1535)
 
51 br.nr 2,Øvre Søvik Søvik, Lars Pedersen (I835)
 
52 Bruk nr 4 Almeskar, Knut (I999)
 
53 Bruk nr 8 Løset, Guri (I937)
 
54 Brukar i Tyssebru g nr. 38- sjå der Slettebakk, Peter Nikolai (I2419)
 
55 Brukar på Berlihaugen Lars P Paulsen Svinnset/ (I1662)
 
56 Bruker på "bøen" br.nr.1 Ramstad, Lars Ingebrigtsen (I601)
 
57 Bruker på bnr 2 frå 1760 Løset, Ole Olsen (I980)
 
58 BS I side 272 Lyshol, Bernt Olaus Olsen (I2297)
 
59 BS I side 94 Overå, Knut Toresen (I2305)
 
60 BS II s 387 Drabløs, Jens Helgesen (I2271)
 
61 BS II side 242 Tandstad, Lars Bernt Ellingsen (I2299)
 
62 BS II side 343 Straume, Lars Bernt Jansen (I2296)
 
63 BS II side 377 Grebstad, Jens Johan Severinsen (I2303)
 
64 BU Halvardsplass Glomset, Otto Jetmundsen (I1169)
 
65 Budde på Tandstad Ytre frå 1722 til 1748 Helsem, Synnøve Kausdtr (I2868)
 
66 Bur på Røros. Har to barn Rogne, Harald Bastianson (I1970)
 
67 Busett:Amdamsvik g.Erik Størkersen Ramstad. Vinsnes, Gunhilde (I831)
 
68 Bustad Bjorelvnes Lyshol, Edvin Petters. (I2204)
 
69 Bustad Los Angeles Springer, Kathryn (I1834)
 
70 Bygdebok for Stranda III Bind A side 348 Bur på Skogtun, Berge Berge, Per Magnar Larson (I1824)
 
71 Bygdebok III A side 408, Sjå også Ødegård 278b side 402 Pedersen, Irene Olsdtr (I1942)
 
72 Bygdesoga 1 side 268 Våtmyr, Karoline Bertine Jensdtr (I2653)
 
73 Bygdesoga I side 243 Våtmyr, Erikka Katrine Marie Jensdtr (I2652)
 
74 Bygdesoga III side 326 Jarnes, Peter Johan Pettersen (I2400)
 
75 d. 3 veker Vinsnes, Sjur (I833)
 
76 d.6 dg Vinsnes, Guri (I832)
 
77 d.7veker gammel Vinsnes, Gunder (I829)
 
78 Dag har overteke farsgarden i Brusdalen og bur der. Brusdal, Dag Johan (I5327)
 
79 Den Heimalne lendermann Jonson, Erlend (I2105)
 
80 Den siste katolske presten i Opsvik kyrkje. Død ca 1545. Sjå 2873. Overå, Arne Olvsen (I2972)
 
81 Dotter av brukeren på Ramstad.?? Bårdsdatter, NN (I613)
 
82 Dotter til Erling Sjalgson på Sola Ellingsdtr, Gjertrud (I2082)
 
83 Drukna i eit vart på Ikornnes Riksheim, Harald (I437)
 
84 Drukna ved Alnes i 1835 Løset, Ole Kristian (I685)
 
85 Drukna ved kai Værnes, Leif Egil (I4254)
 
86 Drukna ved Kristiansund under sildefiske. Kvasnes, Peder Berntsen (I3211)
 
87 Dybdal Arne 6012 Ålesund 70148206 Kilde (S24)
 
88 Døde 11 veker gammel Ramstad, Karen (I561)
 
89 Døde 3 veker gammel Ramstad, Knut (I559)
 
90 Døde 4 1/2 år gammel Ramstad, Peder (I568)
 
91 Døde i spanskesykja Eidem, Kåre Anton (I2605)
 
92 Døde også som spebarn. Brandal, Anna P (I5104)
 
93 Døde som spebarn Brandal, Anna P (I5102)
 
94 Døde som spebarn. Ramstad, Jacob Andreas (I542)
 
95 Døde ugift Riksheim, Lars Kristensen (I1391)
 
96 Edvard Ramstad utvandra til USA 1907.Han var ikkje gift. Ramstad, Edvard (I530)
 
97 Eidsvollsmann 1814 Valbø, Elling Olsen (I1337)
 
98 Eigar og brukar av b nr. 2 Osggoten Vadset, Teodor (I2429)
 
99 Eirik Erlendeson er soneson til Torberg Arnungaætt 36B, som er bror til erkebiskop Eystein i Nidaros, Oldemor deira er Jorun, dotter til Torberg Arneson og kona Astrid, dotter til Erling Sjalgson på Sola. -- For årebolken mellom Eirik Erlendson og Riddar Eirik (2873-2871) fins det ikkje skrevne kjelder, men etter munnleg tale mann etter mann gjennom tidene er det -9- ættledd mellom desse to. Arnungaætt, Eirik Erlendson (I44)
 
100 Elling hadde sonen Martinus Johan (f.1849,Siri Jonsd. Amdam),og sonen Petter Elias (f.1849,Berte Paulsd.Lindset) Ramstad, Elling Knutsen (I537)
 
101 Emma vart gift med Jon Rønstad og busette seg på Lepsøya. Ramstad, Emma (I536)
 
102 Erik var frå Stortuene Ramstad, Erik Knutsen (I557)
 
103 Erling Sjalgson var gift med Astrid Trygvardtr, Syster til Olav Trygvason. Harald Hardråde hadde alt ei kone då han vart gift med Tora Torbergsdtr nemleg Esiliv Jaroslavsdtr, prinsesse frå Gardarriket (Russland) . Han hadde ei dotra Maria med henne.Ho var trulova med Eystein Orre. Erlingsdtr, Astrid (I2077)
 
104 Fall utfor ein skrent og slo i hel. Klokk, Martinus (I4364)
 
105 Far Steinar Overhalden. Skaar, Christine Løseth (I3472)
 
106 Finn Arneson på Austråt Arneson, Finn (I2066)
 
107 Flytte til Bruaplassen i Ramstaddal Nysæter, Knut Johannes (I660)
 
108 Flytte til Giske Aursnes, Hans Petter Kristoffer (I1989)
 
109 Flytte til Jenshaugen. Klokkehaug, Ole Larsen (I1666)
 
110 Foeldra bur på Aure, 14/159 Frøystad, Terje Sverreson (I2114)
 
111 Follestad ætta/Barstadætta. ??? Halsteinsen, Ingebrigt (I612)
 
112 fra Melset,br.1 Melset, Petrine Knutsd (I1012)
 
113 fra Oaldsbygda Seljeflot, Marte Sjursd (I827)
 
114 Frå 2. ektesk. Gudmundset, Lars Greg.Elias Jørgensen (I1155)
 
115 Frå Myrset br 2 Gardkone på Straumsheim Myrset, Anne Jonsdtr (I1581)
 
116 Frå Oksvik på Stranda. Oxvig, Ragnhild Tormodersdtr av (I2088)
 
117 FråGrebstad,nr18 Strømme, Thomas K (I341)
 
118 Fødd kl 11.25, lengde 51 cm Vekt 3960 g. Aursnes, Marius (I526)
 
119 Fødd på Sentralsykehuset Ålesund Ole Andrè B Aursnes (I523)
 
120 Fødd på Åkernes Berge, Petter Johan Olsen (I1809)
 
121 Før ekteskap hadde Knut og Guri dottera ELI.Fødd 1818. Ho vart gift med Halvor Olsen linge.Dei busette seg på plass under br.nr.1. (Sjø-Eli) Ramstad, Knut Eriksen (I550)
 
122 g 1713 m Knut Nordang (Knutegarden) Midtgård, Eli Sivertsdtr (Sjursdtr) (I1512)
 
123 G 1912 Grace Lindstrøm Blindheim, Olav Berntsen (I3056)
 
124 G Anders Kristensen Sorte Klokk, Ingeborg Olesdtr (I1462)
 
125 g Anders Sjøholt Ullavik, Inger Oline Jensdtr (I1459)
 
126 G Anne Olave Larsdtr Lyshol Riksheim, Jens Bastian Petersen (I3295)
 
127 G br Rasmusg Langlo Langlo, Peder Pedersen (I1332)
 
128 G Glomset grn 9 Haubruket Gudmundset, Karen Sevrine Elisa (I1161)
 
129 g Helge Larsen Vik Løvoll, Ingeborg Andersdtr (I1471)
 
130 G Hundsvær Straumsheim, Randi Larsdtr (I1574)
 
131 g Jon Jonsen Aure Riksheim, Lisbet Olsen (I1548)
 
132 g Jørgen Jørgensen Vik Sykk. Gudmundset, Petrine Serene Knutsdtr (I1147)
 
133 g Knut Olsen Hole Knutgarden Klokk, Tyri Knutsdtr (I1468)
 
134 G m Ane Larsdtr Gjøsundsæter. Tu, Ole Bastian Jensen (I3279)
 
135 G m Anna Årønes, Valldal Homlung, Peder Simon Ols. (I4457)
 
136 G m Berta Walderhaug Velle, Jakob Siverts. (I4986)
 
137 G m Berte Jonsdtr Valgermo Gjære, Lars Pedersen (I1792)
 
138 G m Hildur H Spjelkavik Homlung, Per Tores. (I4463)
 
139 G m Ingvald Smoge, Eidsdal Homlung, Gunnveig Toresdtr (I4459)
 
140 G m Jensine Petersdtr Aure på Bøen 7 Kjemphol, Knut Larsen (I3289)
 
141 G m Jon Ottar Larson Kvam,Hitra Homlung, Olga Steffine (I4456)
 
142 G m Jørgen Samundsen Lid 27 Gjære, Ingeborg Pedersdtr (I1788)
 
143 G m Karl Vadset Langevåg Homlung, Solbjørg Toresdtr (I4464)
 
144 G m Knut Jørgensen Indre Skodje Gjære, Kari Olsdtr (I1786)
 
145 g m Kristoffer Rypdal Tresfjord Sæter, Guri Toresdtr (I1800)
 
146 g m Lovise Møllsæter Glassmagasinforr. Drabløs, Peter Severin Knutsen (I2277)
 
147 G m Ludolf Krohn, Norddal. Tu, Åsta Johanne L (I3284)
 
148 g m Ole Olsen Apalvik (1744) Hatlen, Gjertrud Toresdtr (I1801)
 
149 G m Ole Olsen Blomberg Homlung, Synnøve Olsdtr (I4449)
 
150 g m Peder Jacobsen Erstad Fauske, Elisabet (Lisbet) Larsen (I1407)
 
151 g m Peder Pedersen Riksheim br 3 Erstad, Siri Jakobie Pedersdtr (I3930)
 
152 G m Rasmus Olsen Ø.Sollid 15 Gjære, Siri Pedersdtr (I1791)
 
153 G m Sverre Udnes Homlung, Tordis Toresdtr (I4462)
 
154 G med Anne Pålsdtr på Åse Heggebakk, Ole Christensen (I1646)
 
155 G med Lars P Honningdalsnes Heggebakk, Inger Christensdtr (I1648)
 
156 G med Nils T Saltkielsvik Heggebakk, Marte Jacobsdtr (I1654)
 
157 G med Ole Pedersen Magerholm Heggebakk, Guri Jakobsdtr (I1652)
 
158 G Natvik gnr 37 Gudmundset, Edvardine Lovise (I1164)
 
159 g Notvik Straumsheim, Anna Larsdtr (I1575)
 
160 g Ola Arne Brunstad, Sigrid Olsdtr (I1518)
 
161 g Ole Pedersen Magerholm Heggebakk, Guri Jakobsdtr (I1642)
 
162 g Paul Pedersen Svartebekk Kurset, Kari Jetmundsdtr (I1492)
 
163 G Paul Simonsen Hustad. f 1851 sjå B 3 s 337 Sætre, Tomasine Olsdtr (I4635)
 
164 g Peder Hansen Erstad Kurset, Mari Jetmundsdr (I1490)
 
165 g Petter Johan S Sjøholt. Straumsheim, Anne Marie P (I3257)
 
166 g Simen Kjønes Heggebakk, Berte Jakobsdtr (I1643)
 
167 G Skodje gnr 31 Gudmundset, Berte Caroline (I1153)
 
168 G Svorte gnr 31 Pålgarden Gudmundset, Anne Margrete (I1162)
 
169 G til Eide Romsdal Hatle Gudmundset, Laura Olivia (I1168)
 
170 g til Hellen Erstad, Marte Pedersdtr (I1629)
 
171 G til Kapral Aure Sætre, Hans Andersen (I1637)
 
172 g til Vik Sætre, Randi Andersdtr (I1633)
 
173 g. 1.Jørgen Reite,2.Paul Overvoll Løset, Synneve Pedersd (I988)
 
174 g. Alfred Haugen, Orkanger Nysæter, Ellen Petrine (I673)
 
175 G. i 1804 med Abrahan Jetmundson Berstad Oplenskedal, Brit Ingebriktsdtr (I4422)
 
176 g. Knut Rasmussen Melset (Pettergarden ) Løset, Klara Olave (I1044)
 
177 g. Lovise Vindsnes,1855 Løset, Bernt Olaus (I958)
 
178 G. m Peder Pederson Fausa Homlung, Anne Paulsdtr (I4438)
 
179 G. m. Ole Totland, Samnanger Tynes, Olave Pedersdtr (I2781)
 
180 g.1840 Peder A.Høgset.(Bøkke_Pè) Nysæter, Ingeborg Lovise (I692)
 
181 G.Alf Almeskar Søvik, Borghild (I1037)
 
182 g.Ander Olsen,Hareide Løset, Anne Jakobine (I966)
 
183 G.Anders Aklestad Søvik, Oline (I1038)
 
184 G.Andreas Aurdal (Larsg.) Sjå Blakstad Almeskar, Karen Lovise (I1018)
 
185 g.Andreas Olsen Drabløs Lade, Tomasine Karoline (I714)
 
186 g.Andreas Sylte,Vannylven Aursnes, Agnete (I902)
 
187 g.Anna Rød,Romsdal Løset, Ole Petter (I1028)
 
188 g.Anne Johansd Ramstad (Stortuene) Løseth, Ole Andreas (I1031)
 
189 g.Art Olsen Korshavn,Hitra Nysæter, Ivrine Petrine Olave (I704)
 
190 g.Beite, ENGESETDAL Vidhammer, Marit (I867)
 
191 g.Bendik Alnes,Alnes Velle, Karen Olivia (I2527)
 
192 g.Bernt Erstad (f.Verpesdal) Erstad 2 Almeskar, Gjertrud Gurine (I1004)
 
193 g.Bernt Olsen Løset,Søvikdal Vinsnes, Lovise Katrine (I823)
 
194 G.Bjarne Løset,Søvikdal Søvik, Karen Lovise (I1035)
 
195 g.Christoffer Olsen Aurdal Løset, Britt Pedersd (I986)
 
196 g.Egil Risnes Søvik, Nancy Lovise (I1097)
 
197 g.Elisabet Pedersdatter,Indre Ekornes Almeskar, Gullik (I974)
 
198 g.Hans Johan K.Grebstad Nysæter, Marte Oline (I703)
 
199 g.Hatlen. Hatlane. Vidhammer, Klara Olivia (I855)
 
200 g.Ile Jensen Ytrevik Almeskar, Petrine (I996)
 
201 g.Ingebrigt Fet Drotninghaug, Severine (I753)
 
202 g.Iver Hanssen Tuene,Hammerløkken,Våge Nysæter, Ellen Sofie (I662)
 
203 g.Jakob Nilsen Nakkegjerde Lade, Tomasine (I708)
 
204 g.Jens Jensen Aursnes, Karoline (I903)
 
205 g.Jens Knutsen Åsen Svinnset, Ragnilde (I637)
 
206 g.Johan K.Fausa Drotninghaug, Anna Karoline (I756)
 
207 g.Johan Løset. til Nysæter Almeskar, Marte Regine (I1015)
 
208 g.Johan M.Ramstad ,Busett Drotninghaug Hole, Kjellaug (I767)
 
209 g.Johan O.Sætre Lade, Julie (I719)
 
210 G.Johan Torvik,Herøy Aursnes, Anna (I899)
 
211 g.JohanneMadsd.Lade. Busett Lade Nysæter, Hans Edvard (I698)
 
212 g.Jon Jonsen Valgermo Svinnset, Brit (I641)
 
213 g.Jon Lyng,Bjugn Grebstad, Anna Josefine (I2524)
 
214 g.Jørgen Knutsen Klokk (Reitane ) Løset, Lovise Petrine (I1033)
 
215 G.Jørgen Ramstad Løseth, Hjørdis Olivie (I1047)
 
216 g.Karl O.Blindheim (Fenrikgarden) Drotninghaug, Marie (I757)
 
217 g.Knut Ellingsen Grebstad Aursnes, Siri Larsdtr (I927)
 
218 g.Knut Kjemphol(1720) Løset, Marit Pedersd (I985)
 
219 g.Knut Knutsen Fausa Svinnset, Anne (I648)
 
220 g.Knut Lødemel,Buset Drotninghaug Hole, Henny (I766)
 
221 G.Kåre C.Brunstad,Velledal Søvik, Johanne (I1036)
 
222 G.Lars N.Klokk Løseth, Norun Kjellaug (I1052)
 
223 g.Lars Rasmussen Ramstad,f. Vestre. Plassemann Ramstad Br.nr 7 Løset, Siri (I979)
 
224 g.Lauritz Scheldrup Søvik, Solveig Petra (I1098)
 
225 g.Leira,Vik Strømme, Anna L (I231)
 
226 g.Lene Straume.Flytte til Straume Vinsnes, Gunder (I830)
 
227 g.Lid Vinsnes, Anne Birgitte (I825)
 
228 G.m. Ansker Mjelva, Åndalsnes Langlo, Johanne Olsdtr (I3051)
 
229 G.m. Eli Eriksdtr: Etterslekt Overå! Overå, Torstein (I27)
 
230 g.m. Sigrid Pedersdtr. 5b. Langlo, Knut Pedersen (I19)
 
231 G.m. Tore Toresen Bjørnevik Valgermo, Marte Jonsdtr (I1761)
 
232 g.Martinus Vinsnes Bustad Langskipsøy ? Løset, Ingeborg Gurine (I968)
 
233 g.Nils Heggen ,Nordfordeid Lade, Marie (I729)
 
234 G.Odd Kleive,Mjelva Søvik, Lovise (I1040)
 
235 G.Olaf N.Omenås Løseth, Solveig (I1049)
 
236 g.Olav Rogne, Longva Hole, Ingebjørg (I763)
 
237 g.Ole Brudevoll Vik, Karen Marie (I915)
 
238 g.Ole Iversen Blindheim Almeskar, Karoline Ragnhilde (I1006)
 
239 g.Ole Karlsen Søvik Almeskar, Inga Petrine (I1020)
 
240 g.Ole L.Furmyr Lade, Jensine Marie (I724)
 
241 g.Ole M.Fet,(Pålgarden) Lade, Johanne Marie (I711)
 
242 g.Ole Martinus Løset(S),Bustad Melset Løset, Ragnhild (I688)
 
243 g.Ole Olsen Hjellegjerde (f.Rygg) Almeskar, Marte (I1002)
 
244 G.Ole Olsen Søvik Løseth, Josefine (I1042)
 
245 g.Ole Sivertsen Ramstad,Bustad Vestnes Løset, Oline Marte (I682)
 
246 g.Oluf Rabben, Glomset Nysæter, Berte Jensine (I671)
 
247 g.Otto Andrews,Seatle Løset, Oluffa (I1032)
 
248 g.Peder Ellingsen Bårdsgjerde Løset, Magnhilde Pedersd (I987)
 
249 g.Peder K.Brune / Peder S.Hove Svinnset, Anne (I652)
 
250 g.Peder Tøsse,Ålesund Nysæter, Elisa Karoline (I667)
 
251 g.Petrine Knutsd.Klokk,(Reitane) Løset, Rasmus Andreas (I1029)
 
252 g.Petter Rypdal,Tressfjord Hole, Johanne (I762)
 
253 g.S.Lyshol,1836 Løset, Petrine Lovise (I957)
 
254 g.Signe Melseth, Busett Hatlane Løseth, Karl Andreas (I678)
 
255 g.Størker Kjemphol/Aure/Koldevik/Vågen Løset, Siri Pedersd (I989)
 
256 g.Synneve Olsd.Flåte Svinnset, Halstein (I643)
 
257 g.Synnøve Krogen (f.Melset)Svinset-2 Almeskar, Lars (I1003)
 
258 g.Thea Sætre,Buset Vik Lade, Petter (I717)
 
259 g.Torbjørn Sylte, Tressfjord Løseth, Elisa Beate (I676)
 
260 g.Ullahammer Nestun,Straume Strømme, Nikoline (I214)
 
261 Gardbrukar på Erikgarden Grebstad Grebstad, Bernt Severin Larsen (I2189)
 
262 Gardbrukar på Erstad 4 Riksheim, Knut Olsen (I1549)
 
263 Gardbrukar på Heggebakk (Heggebakk), Jakob Paulsen Kjønes (I1639)
 
264 Gardbrukar på Heggebakk Heggebakk, Christen Jakobsen (I1641)
 
265 Gardbrukar på Kjønes Kjønes, Lars Jakobsen (I1753)
 
266 Gardbrukar på Sjursbakken Midtgård, Bernt Johannes Olsen (I1672)
 
267 Gardbrukarift med Henrik Staumsheim Tandstad, Olina Sofia Pettersdtr (I2717)
 
268 Garden vart i 1921 seld til nokre småbrukarar på Sløgstad. Petter og Elen Petrine flytte då til Ringstad. Opsvik, Petter Andreas Larson (I1806)
 
269 Gardkone på Hundeide 1614 Hundeide, NN (I1551)
 
270 Gardkone på Kjønes Aure, Sissel Knutsdtr (I1754)
 
271 Gardkone på Sætre Årskog, Marte Ellingsdtr (I1631)
 
272 Gardkone på Vik br 7 Vik, Marte Karoline Jørgensdtr (I1670)
 
273 Gbr Hallkjelgarden Fausa, Ole Rasmussen (I1325)
 
274 Gift 1733 med Lars J.Melset Ramstad, Mari (I572)
 
275 Gift 1737 Bendix E.Liset Ramstad, Siri (I573)
 
276 Gift 1770 med Ole Helgesen Melset Brune, Turid Simonsdtr (I1311)
 
277 Gift 1799 Peder P.Jordskar Ramstad, Berte (I580)
 
278 Gift 1822 Petter Martinus J.Amdam Ramstad, Anne Katrine (I562)
 
279 Gift 1827 Knut K.Sæter,Olasæter, Vaksvik Ramstad, Eli (I564)
 
280 Gift 1861 med Andreas K.Valbø,Sjøholt Ramstad, Eline (I554)
 
281 Gift Amund Sjursen Ringstad,Stranda Ramstad, NN Halsteinsdatter (I611)
 
282 Gift Anders K.Langlo Ramstad, Gjertrud (I588)
 
283 Gift Brandzæg Vik, Julie Jensdtr (I2850)
 
284 Gift Fortun Aanning, Oddrun (I1926)
 
285 Gift i 1930 med Karen Ingeborg Fagerli. Forelra til Else Værnes g m Sigvart V Vadset, Bjarne Kristoffer (I2427)
 
286 Gift Kirsten Klokkersund,Åse Langøy Ramstad, Ole (I586)
 
287 Gift Knut Olsen Vestre Ramstad, Marte (I579)
 
288 Gift med Anders Johansen Grebstad. Slettebakk, Karoline Marie (I2420)
 
289 Gift med Arne Johansen Vadset, Inger Petrine (I2433)
 
290 Gift med Arne Løvøy, Moltustranda Fet, Ingrid Olsdtr (I2743)
 
291 Gift med ei enkje. Ho 65 år han 28 Aursnes, Jakob Andreas Olsen (I2633)
 
292 Gift med Einar Honstad Vadset, Petra Borgny (I2434)
 
293 Gift med futen Ole Alsing Langlo, Marie Jonette Pedersdtr (I3384)
 
294 Gift Med Hans Steinarsen Kyrkjerud. Riksheim, Jorun Bergliot Johansdtr (I2855)
 
295 Gift med Inger Jarnes. Sjå Riksheim Fet, Erling Olsen (I2745)
 
296 Gift med Ingv. Hjellegjerde Vadset, Karen (Kari) (I2431)
 
297 Gift med Johan Hagland, Oslo Vadset, Marry Fredrikke (I2432)
 
298 Gift med Jørgen Johansen Gresdal Sjå Dyrøy. Vemøy, Anna Josefine (I2442)
 
299 Gift med Karen Anna Vadset. Busette seg i Brattvåg. Vemøy, Lars Knutsen (I2443)
 
300 Gift med Knut Larsen Vemøy i 1892,Barn: Inga, Lars, Anna og Bjarne. Vadset, Joakime Lovise (I2405)
 
301 Gift med Lars Hole Drabløs Fet, Laura Olsdtr (I2742)
 
302 Gift med Ludvik Magnus Bjørnøy Vadset, Gudrun Petra (I2428)
 
303 Gift med Marie Martinusdtr Rørhus,Tenfjord Vadset, Erling (I2425)
 
304 Gift med Nils Andreasssen Tandstad Hole, Borghild Karlsdtr (I2822)
 
305 Gift med Peter Emdal, Stranda Hole, Johanne Marte Severine Larsdtr (I2818)
 
306 Gift med Ragnhild Pettersdtr Aure Aursnes, Jørgen Jakobsen (I2620)
 
307 Gift med Rakel Volle Blindheim, Anton Johan Rasmussen (I2249)
 
308 Gift med Rasmus Olsen Masdal, Vartdal Ekornes, Severine Karoline (I2399)
 
309 Gift med Viktor Eriksen Oslo Gudmundset, Anna Lasine (I5139)
 
310 Gift Otterstrøm Klokk, Emma Nilsdtr (I2795)
 
311 Gift Peder L.Stennes,Hjørundfjord Ramstad, Gyri (I589)
 
312 Gift Svinset Brune, Olave Olsdtr (I1322)
 
313 Gift t Ekornnes Brune, Marte Olsdtr (I1323)
 
314 Gift til Bøen på Brunstad Tynes, Berte Marta Olsdtr (I2256)
 
315 Gift til g nr. 74 Fagerli Vadset, Marie Jakobine (I2426)
 
316 Gift til Giskemo,Ørskog Ramstad, Synneve Karoline (I553)
 
317 Gift til Nysæter Ramstad, Lars Petter (I560)
 
318 Gift til Svindset.(br.nr.3) Ramstad, Anne (I574)
 
319 Gift til TU 1 Riksheim, Tore Larsen (I1433)
 
320 Gift til Valle Gudmundset, MarieLovise (I5138)
 
321 Gjevenes 2 Drabløs, Marte Helgesdtr (I2272)
 
322 Gjære 20 Gjære, Erik Pedersen (I1789)
 
323 Godøy/Almeskar Almeskar, Jørgen Karsten (I1022)
 
324 Gravsalmar Kilde (S7)
 
325 Gravstøtte Kilde (S18)
 
326 Grebstad 29 Fausa, Petter (I4904)
 
327 Gunhild, farmor til Hårek på Tjøtta, var mor til Halfdan Jarl som var gift med Ingebjørg, dotter til Harald Hårfagre. Tjøtta, Hårek på (I2084)
 
328 Hadde barnet Laurits Hans, far Lars Rasmus Larsen Ekornes (ytre). Våtmyr, Oline Marie (I2657)
 
329 Han er nemnd som vitne i ei sak i 1577 Overå, Ole Erikson (I24)
 
330 Han flytte til Gjørvad i Geiranger. Langlo, Torstein Ellingsen (I32)
 
331 Hanna vart gift med Knut Mikalsen Kjerstad,og busette seg på Lepsøya. Ramstad, Hanna (I534)
 
332 Har 7 barn Bazley, Harry Knut (I5911)
 
333 Har to barn Bazley, Willie (I5910)
 
334 Har to døtre. Framhus, Roar Olavs. (I6571)
 
335 Hatlemark br2 Riksheim, Berte Larsdtr (I1387)
 
336 Helstad 120 Langlo, Synnøve Knutsdtr (I3358)
 
337 Hjørundfjordboka, Gard og ætt, v/Lars Strømme og Ragnar Standal 1990 Kilde (S21)
 
338 Hypo fra SHM Kilde (S4)
 
339 I Sykkylvsbladet for onsdag 10. febr. 1982 side 4 har Kristian Vik eit stykke om La-Elias som trudde på huldra. Det er også vist eit bilde som Kristian fann i eit blad i Aberdeen. g.Marte Larsd.Strømme. Busett Lade Nysæter, Hans Elias (I699)
 
340 Ingardstreet på Kjemphol Sverre Andestad 1975 Kilde (S20)
 
341 Ingebjørg var først gift med Torfinn Jarl på Orkenøyane og sidan med skotte- kongen Malcolm. Der er mange store kongar og menn i etterslekta. Finnsdtr, Ingebjørg (I2076)
 
342 Ingen barn Erstad, Berte Knutsdtr (I2752)
 
343 Inger hadde sonen Hermann Hervåg frå eit tidlegare ekteskap Strømmen, Inger Arna (I1995)
 
344 Inger hadde sonen Severin Larsen, fødd1872. Han var blind og budde på Solbakken. Eidem, Inger Tyrene Petersdtr (I3046)
 
345 Inger sin son frå 1. ekteskap Hervåg, Hermann (I1996)
 
346 Jarnes br nr. 1 Ekornes, Ingeborg Lovise (I2398)
 
347 Jentenamn mangler Nesvik, Ann (I5936)
 
348 Jentenamn ukjent Heggum, Jorunn (I5719)
 
349 Jentenamn ukjent Nedregård, Synnøve (I6169)
 
350 Jentenamnet er ikkje kjent. Rødseth, Aminda (I5769)
 
351 Johanne Eline utvandra til USA.Ho omkom ved bilulukke der. Ramstad, Johanne Eline (I539)
 
352 Jordskar 20 Vestre, Synnøve Marta Jakopdtr (I1232)
 
353 Kalv Arneson på Egge. Arneson, Kalv (I2065)
 
354 Karl Johan utvandra til USA. Han gifte seg med ei frå Løvoll,Søvikdal. Ramstad, Karl Johan (I540)
 
355 Karl Ramstad var gift med Josefine Almås frå Ålesund. Karl Ramstad utvandra til USA Ramstad, Karl Olaus (I529)
 
356 Karoline utvandra til USA.Gift med Joe F.Kelly.Busett i California. --Etter eige ynskje vart urna hennar sendt til Norge,og nedsett på Ørskog kyrkjegard.-- Ramstad, Karoline (I535)
 
357 Karsten Ekornes var kjend sanger ,og var ofte å høyre i radio. Ekornes, Karsten (I462)
 
358 Kjent frå Gunsmoke serien Aurness, James (I3199)
 
359 Klokk B Søvik, Petter Olaus Pedersen Øvre (I1367)
 
360 Knut hadde dottra Marte Katrine(f.1829 ) mor:Ane Olsdatter Svinset.(b.nr 3) Flytte til Jonsplassen,Nysætra Svinnset, Knut Severin (I632)
 
361 Lande 43/d Lande, Olave Kari Ellingsdtr (I1229)
 
362 Lars kom bort i Bergen ca. 1760 Homlung, Lars Ellingsen (I4432)
 
363 Løset R br 2 Løset, Hans Salmundsen (I3320)
 
364 Maskinist på kraftstasjon Riksheim, Johan Pettersen (I2854)
 
365 Maskinist på kraftstasjon Riksheim, Per Hjalmar Johansen (I2856)
 
366 Mor Marte Knutsdtr Leirvik Straumsheim, Ole Larsen (I1596)
 
367 Natvik brukar etternamnet Søvik. Voll, Kirsti Otilie (I5160)
 
368 Natvik Hans J. Litt slektshistorie Kilde (S14)
 
369 Nemd 1440 Overå, Eirik Olavsen (I2970)
 
370 nemnd 1520 Helsem, Oluf (I40)
 
371 Nemnd 1603 -14.Flytte til Opsvik,Stranda Helsem, Ole Knutsson (I21)
 
372 Nemnd 1603 -50. OpsvikN, Serkvid Olsson (I14)
 
373 Nemnd 1658 -83 Helsem, Klaus Serkvidson (I9)
 
374 Nenmd 1603 -28 Elling er son til Ole Eriks. Overå f.ca. 1480. Ole er i 10. ledd direkte etterkomar av Eirik Erlendson av Giske g. med Hjørdis Ivarsdtr Opsvik og budde på Overå. Overå, Elling Olson (I26)
 
375 Obs To brør som heiter Ole Løvoll, Ole Anderssen (I1460)
 
376 Også 1854 er oppgitt som dødsår. Ekornes, Johannes Hansen (I2706)
 
377 Oldefar til Henrik Wergeland Nedrevoll, Jon Knutsen (I1709)
 
378 Ole Andreas vart gift med Regine Eidem Ramstad, Ole Andreas (I543)
 
379 Ole Hansen Rødset , Borgund i 1876 Slettebakk, Jensine Kristoffa (I2417)
 
380 Ole Kristian omkom ved trafikkulukke på Vik i Sykkylven 1982. Ramstad, Ole Kristian (I479)
 
381 Omkom i ei bilulykke på Sandneset Tandstad Kittang, Bergljot (I309)
 
382 Omkom på sjøen Våtmyr, Svend Knutsen (I2641)
 
383 Omkom på sjøen Erstad, Jens Jakob Nikolaisen (I4143)
 
384 Omkom på sjøen utanfor Brasil Almeskar, Jon Oskar (I1024)
 
385 Oppvekst på Aursnes Aursnes, Guri Jacobsdtr (I1436)
 
386 Opsvik 124h Opsvik, Gjertrud Iversdtr (I1312)
 
387 Ordførar i Sykkylven frå 1925 til 1933 Tandstad, Hans Pettersen (I2714)
 
388 Osphaug 152 Opsvik, Knut Ellingsen (I3391)
 
389 Personlege opplysningar Kilde (S9)
 
390 Ramstad,br.7 (Stortuene) Ramstad, Anne Birgitte (I1041)
 
391 Ranveig, dotter til Sigurd, son til Tore Hund på Bjarkøy. Hund, Ranveig Torsdtr (I2085)
 
392 Reiakvam gnr 43 Gudmundset, Berte Karoline (I1163)
 
393 Reiste til Amerika i 1926. Gift med Edel Larsen. Vemøy, Bjarne (I2444)
 
394 Ridder Erik var utsending til Riksmøtet på Bud i 1537, hans bror Arne var siste katolske prest til kyrkja i Upsvik. Død ca 1545. Sjå 2873. Ridder Eirik på Overå (I42)
 
395 Riksheim 2 Stave, Peder Severin Elias (I1239)
 
396 Ringstad 208f Ringstad, Kirsti Olsdtr (I2013)
 
397 Ringstad 210c Ringstad, Gyrid Toresdtr (I1304)
 
398 Ringstad 260 Langlo, Knut Pedersen (I3359)
 
399 Røbben S. Melset, Petter Severin (I1093)
 
400 Rødset 112 Langlo, Marit Knutsdtr (I3355)
 
401 Røyr 160 a Røyr, Elen Petrine Sakariasdtr (I1807)
 
402 Sentralsykehuset Ålesund. Hovland, Lars Erik (I6438)
 
403 Sentralsykehuset Ålesund Gutt (I6439)
 
404 Sigrid var enkje ettet Olve på Egge, dotter til Tore Hund på Bjørkøy. Hund, Sigrid Toresdtr (I2073)
 
405 Sigrid var gift med jarlen Orm Eilifson. Etterkomar: Erling Skakke, sonen kong Magnus og Magnus Lagabøtar. Finnsdtr, Sigrid (I2075)
 
406 Sjå 14/5 Eidem, Jens Peter Ellingsen (I1451)
 
407 Sjå Blindheimsbakkane br nr 19 Aure, Karolus Severin Peders. (I4233)
 
408 Sjå br nr 2 Johanplassen Midtgård, Johan Karolus Larsen (I3270)
 
409 Sjå BS II side 349 Drabløs, Jacob Karolussen (I2295)
 
410 Sjå Løvoll Søvikdal Grebstad, Edvard Thores. (I4559)
 
411 Sjå Melset nr. 9 Ramstad, Lars Petter (I545)
 
412 SJÅ STRANDA BYGDEBOK A SIDE 19 Finnvid (I2058)
 
413 Sjå Toregarden Midtgård, Jens Olaus Andreas (I3272)
 
414 Sjå under g nr. 39 Mørkeset Slettebakk, Joakim Ludvik (I2415)
 
415 Sjå Ø Lande 32 Gjære, Peder Pedersen (I1794)
 
416 Skodje Bygdebok Gard og Slekt Skodje Sogelag Louis Giske 1986 Kilde (S10)
 
417 Skodje g 21 Gudmundset, Knut Carolus Lars. (I1151)
 
418 Soldat i Oslo Gudmundset, Jacob Carolus Knutsen (I1148)
 
419 Solnørdal 21 Nedrevoll, Siri Ottesen (I1714)
 
420 Som enkje gifte Pernille Pedersdatter seg oppat med Bottel Olsen Drabløs og flytte til Drabløs. (1819) Pedersdatter, Pernille (I2448)
 
421 Sranda Bygdebok III B side263 Berge, Arne Borgar Oskarson (I1832)
 
422 Standa Bygdebok III A side 508 Fausa, Knut Knutson (I2012)
 
423 Stranda Bygdebok A side 19 Arne Arnmodson med to av sønene sine var med i slaget i 986. Mektig og gjev mann, god ven med kong Olav. (i flg Snorre) Armodson, Arne (I2062)
 
424 Stranda Bygdebok A side 72 Overaa, Knut Leidulf Sverre (I1938)
 
425 Stranda Bygdebok B side 260 McLaren, Elizabet (I1909)
 
426 Stranda bygdebok bind III A side 348 Berge, Rolleiv Ivar Oskarson (I1830)
 
427 Stranda Bygdebok III 264 Berge, Silje Oddsdtr (I1891)
 
428 Stranda Bygdebok III A side 141 Bjarnes, Øistein Børge Steins. (I1888)
 
429 Stranda Bygdebok III A side 176 Berge, Birgitte Rolleivsdtr (I1870)
 
430 Stranda Bygdebok III A side 176 Ous, Claus Odd Sveinson (I1893)
 
431 Stranda Bygdebok III A side 218 Ansok, Knut Steinarson (I1917)
 
432 Stranda Bygdebok III A side 328 Berge, Regine Marta Olsdtr (I1916)
 
433 Stranda Bygdebok III A side 345 Åkernes, Ole Martinus Rasmusson (I1912)
 
434 Stranda Bygdebok III A side 347 Sykkylven Gardssoge IV side 94 Svindseth, Kirsten Petra Pettersdtr (I1859)
 
435 Stranda Bygdebok III A side 348 Gaustadnes, Henning Hansson (I1862)
 
436 Stranda Bygdebok III A side 348 Glomset, Anne Marie Karlsdtr (I1867)
 
437 Stranda Bygdebok III A side 348 Andersen, Anne Marie Olsdtr (I1871)
 
438 Stranda Bygdebok III A side 348 Bur på Skogtun, Berge Olsen, Olaug Agnes Johanne Karlsdtr (I1851)
 
439 Stranda Bygdebok III A side 506 - 508 Fausa, Peder Pederson (I2017)
 
440 Stranda Bygdebok III A side348 Berge, Oddmund Karsten Oskarson (I1831)
 
441 Stranda Bygdebok III A side348 Berge, Hilde Karin Oddmundsdtr (I1872)
 
442 Stranda Bygdebok III B side 262 Rognan, Hulda Karine (I1874)
 
443 Stranda Bygdebok III B side 141 Berge, Reidun Kristin Rolleivsdtr (I1868)
 
444 Stranda Bygdebok III B side 260 Berge, Peder Rikard Olsen (I1817)
 
445 Stranda Bygdebok III B side 260 Berge, Randi Lisa Olsdtr (I1819)
 
446 Stranda Bygdebok III B side 260 Almås, Gunnar Kristofferson (I1837)
 
447 Stranda Bygdebok III B side 260 Almås, Kirsten Gunnarsdtr (I1838)
 
448 Stranda Bygdebok III B side 260 Istad, Lillian Johannesdtr (I1844)
 
449 Stranda Bygdebok III B side 260 Smith, Karl Alfredsen (I1847)
 
450 Stranda Bygdebok III B side 260 Schaefer, Georg Louisson (I1897)
 
451 Stranda Bygdebok III B side 260 Holm, Tor Øystein Erikson (I1902)
 
452 Stranda Bygdebok III B side 261 Almås, Petra Rigmor Gunnarsdtr (I1842)
 
453 Stranda Bygdebok III B side 261 Almås, Gunnbjørn Gunnarson (I1843)
 
454 Stranda Bygdebok III B side 261 Smith, Kristin Marit Karlsdtr (I1848)
 
455 Stranda Bygdebok III B side 261 Smith, Arnstein Olav Karlsen (I1849)
 
456 Stranda Bygdebok III B side 261 Smith, Ragnhild Karin Karlsdtr (I1850)
 
457 Stranda Bygdebok III B side 261 Berg, Inger Martinsdtr (I1906)
 
458 Stranda Bygdebok III B side 261 Berge, Pål Olsen (I1907)
 
459 Stranda Bygdebok III B side 263 Berge, Magne Øystein Oskarsen (I1833)
 
460 Stranda Bygdebok III B side 263 Hovden, Arne Perry Larson (I1858)
 
461 Stranda bygdebok III B side 264 Gaustadnes, Hans Oskar Henningson (I1863)
 
462 Stranda Bygdebok III B side 264 Gaustadnes, Kjartan Arild Henningson (I1864)
 
463 Stranda Bygdebok III B side 264 Gaustadnes, Synnøve Merete Henningsdtr (I1865)
 
464 Stranda Bygdebok III B side 264 Gaustadnes, Øystein Henning Henningsson (I1866)
 
465 Stranda Bygdebok III B side264 Berge, Odd Rune Rolleivs. (I1869)
 
466 Stranda Bygdebok III Bind A side 345 Berge, Ivar Bjarne Olsen (I1821)
 
467 Stranda Bygdebok III Bind A side 347 Voldsund, Gerda Marie Matiasdtr (I1823)
 
468 Stranda Bygdebok III bind A Side 347 Berge, Karen Petrine Hansdtr (I1826)
 
469 Stranda Bygdebok III bind A side 347 Berge, Hans Jonfred Oskarson (I1828)
 
470 Stranda Bygdebok III bind A side 348 Berge, Henny Marie Oskarsdtr (I1829)
 
471 Stranda Bygdebok III bind B side 260 Bustad Los Angeles Berge, Karl Johan Peterson (I1813)
 
472 Stranda Bygdebok III bind B side 48 Berge, Petra Rannveig Oskarsdtr (I1827)
 
473 Stranda Bygdebok III dind B side 263 Berge, Fredny Larsdtr (I1825)
 
474 Stranda Bygdebok III Olav Langlo 1964 Kilde (S1)
 
475 Stranda Bygdebok III Olav Langlo 1964 Kilde (S30)
 
476 Stranda Bygdebok III side 141 Bjarnes, Stein Inge (I1886)
 
477 Stranda Bygdebok III side 141 Bjarnes, Kristian Andre Steins. (I1887)
 
478 Stranda Bygdebok III side 141 Bjarnes, Fredrik Ivar Steins. (I1889)
 
479 Stranda Bygdebok III side 261 Dyrkorn, Reidulf (I1904)
 
480 Stranda Bygdebok III side 264 Hunnes, Marianne Larsdtr (I1878)
 
481 Stranda Bygdebok III side 264 Delbeck, Line Hansdtr (I1880)
 
482 Stranda Bygdebok III side 264 Giske, Kari Mette Steinarsdtr (I1890)
 
483 Stranda Bygdebok III side 264 Berge, Elisabeth Oddsdtr (I1892)
 
484 Stranda Bygdebok III side 347 Berge, Lars Olaus Petterson (I1811)
 
485 Stranda Bygdebok III side 347 Berge, Oskar Sakarias Petterson (I1812)
 
486 Stranda Bygdebok III side264 Sørdal, Laila Helen Helgesdtr (I1885)
 
487 Stranda Bygdebok Stranda Sogelag 1996 Bind A og B Kilde (S3)
 
488 Stranda Bygdedok III B side 264 Gaustadnes, Lisa Mari Hansdtr (I1879)
 
489 Stranda Bygdesoge III B side 261 Almås, Kristian Peder Gunnarson (I1840)
 
490 Straunsh b 7 Drabløs, Anne Helgesdtr (I2274)
 
491 Sunnylven og Geiranger. Gard og ætt. P A Lillebø 1993 Kilde (S12)
 
492 Sykkylven Gardssoga Martin Gjevenes 1983 Kilde (S2)
 
493 Sykkylven Gardssoga Gustav Weiberg Aurdal 1975 Kilde (S31)
 
494 Sykkylven Gardssoga Gustav Weiberg Aurdal 1975 Kilde (S32)
 
495 Sykkylven Gardssoga Gustav Weiberg Aurdal 1975 Kilde (S33)
 
496 Sykkylven Gardssoga Gustav Weiberg Aurdal 1975 Kilde (S6)
 
497 Sykkylven Nye slekter side 228 Emdal, Karl Johan Olason (I1976)
 
498 Sykkylven Nye slekter Sverre Andestad 1996 Kilde (S8)
 
499 Sykkylvsbladet Kilde (S27)
 
500 Sykkylvsslekter, g.nr. 1-33 av Sverre Andestad 1991 Kilde (S5)
 

      1 2 Neste»

:: Kopirett slektsforum.net © 2020 :: Onsdag 14 april 2021 :: Admin :: Design levert av Oddvar Aursnes ::